Flexi Spray

Zwycięsca nagrody ‘Produkt roku 2013' na wystawie RHS Chelsea Flower Show

Najnowszy Flexi Spray jest wielofunkcyjną końcówką do węży stworzoną, aby zaspokajać różne potrzeby związane z nawadnianiem. Został on zaprojektowany specjalnie dla ogrodników poszukujących nawadniania typu “wszystko w jednym”.

Innowacje i wygląd

Każda funkcja Flexi Spray została zaprojektowana i przygotowana z myślą o użytkownikach. Uchwyt jest ergonomicznie wyprofilowany i idealnie pasuje do dłoni, zapewniając wygodne i łatwe podlewanie. 3- stopniowy spust z regulacją natężenia przepływu umożliwia użytkownikowi pełną kontrolę nad strumieniem wody, ułatwiając podlewanie i oszczędzanie wody.

Magia Flexi Spray jest ukryta w części elastycznej węża. Jego giętki rdzeń i system podwójnych ścianek umożliwiają wyginanie Flexi Spray w różne strony, w zależności od potrzeb. Połączenie elastycznego węża z czterofunkcyjną głowicą pozwala użytkownikom podlewać wszystko, co chcą i to w dowolny sposób!

 
Daleki zasięg:
Wyprostuj go, co pozwoli by Flexi Spray nadawał się idealnie do zraszania wiszących koszy z kwiatami.


Nawadnianie bez użycia rąk :
W przypadku gdy określona roślina lub część ogrodu potrzebuje dobrego nawodnienia Flexi Spray można uformować i zostawić.

Pistolet zraszający
Pistolet z funkcjami: delikatne zraszanie, strumień i szybkie napełnianie.

Zraszacz:
Zwyczajnie zwiń Flexi Spray i zmień go w zraszacz o zasięgu do 69 m2

 

 
Delikatne zraszanie - Flexi Spray posiada wysokiej jakości metalową nasadkę umożliwiającą delikatne zraszanie, idealne przy podlewaniu rabtów kwiatowych i kwiatów doniczkowych.

Strumień - Idealny przy czyszczeniu samochodu.

Szybkie napełnianie - Idealny do szybkiego napełniania wiadra i podlewaczki bez potrzeby odłączania od węża.

Zraszacz - zamień Flexi Spray w zraszacz dzieki elastyczności węża oraz funkcji zraszania.  Maxymalne pokrycie powierzchni 69m2

Flexi Spray - spray patterns

Flexi Spray video: