Zraszacz prostokątny Pro 320m2: 2986

Główne cechy:

Zraszacz prostokątny Pro 320m2 jest największym zraszaczem do trawników. Został specjalnie zaprojektowany w ten sposób aby 100% wody zostało zużyte na podlewanie trawnika nawet przy niskim ciśnieniu (1-10bar).

Zraszacz może podlewać prostokątne lub częściowo prostokątne trawniki - prosta regulacja dzięki czerwonemu pokrętłu. Dodatkowo rozpylacz zraszacza może zostać zwężony dzięki właśnie czerwonemu pokrętłu. Pozwala to na zredukowanie ilości strumieni za jednym obrotem.

Możliwe dwa rodzaje zraszania: dwadzieścia strumieni, które pozwalają na pokrycie ok 320m2 powierzchni. Jest to idelany sposób na podlanie trawnika i zasadzonych roślin. Drugi rodzaj zraszania to podlewanie mniejszych obszarów - idealne dla podlewania nasion trawy, innych nasion lub zwilżanie roślin w szklarniach.

Zraszacz jest ustawiony na saniach, które pozwalają na stabilne i jednostajne podlewanie trawnika lub rabaty. Zraszacz jest stabilny, niezawodny, zasilany wodą, silniczek przekładniowy pozwala na wykorzystanie różnych ciśnien wody - gwarancja 3 lata